صفحه اختصاصی شرکت بازرگانی بیدار نمایندگی پارکر ، واترمن و دایمو از رسته شغلی لوازم التحریر، فروش

پارکر

نمایندگی ایران

 

 

 

شرکت بازرگانی بیدار

 

نماینده انحصاری قلم و خودنویس پارکر و واترمن و محصولات دایمو در ایران

 

Parker DUOFOLD

 

آقای حسین قائمی مؤسس شرکت بازرگانی بیدار از سال 1320 خورشیدی در بازار نوشت افزار آغاز به کار نمودند اما همانطور که می دانیم متأسفانه در این سال ایران توسط انگلیس و روسیـه مورد تعرض قرار گرفت به طوری که کلیه امـور تجارت بسیـار سخت صورت می پذیرفت و از آنجا که این روال تا سال 1330 ادامه داشت ایشان تنها به کار فروش عمده نوشت افزار که از بازار تهیه می کردند مشغول بودند. از سال 1332 که اوضاع رو به بهبود نمود ایشان شروع به واردات بعضی اقلام نوشت افزار از قبیل خودکار و خودنویس و مداد کردند.

 

اولین واردات به نام "اوریانتا" بود که بعد به نام "قائمی" تغییر یافت که بسیار مورد پسند واقع گردید و این راه را برای مشتریان بیشتر و بزرگ تر در تهران و بخصوص شهرستان ها باز کرد. کمی بعد با وسعت بخشیدن به کار موفق به دریافت نمایندگی خودنویس های کروزر، سناتور، اِرو و چند نام تجاری دیگر شدند. در اواخر دهه 1330 قرارداد نمایندگی مداد "لیرا" بین ایران و کشورهای همسایه توسط آقای حسین قائمی امضاء شد که بعدها پس از چندین سفر تجاری این مداد را با آرم "شیرنشان" وارد ایران نمودند.

 

با گذشت حدود 2 دهه از فعالیت ایشان در بازار نوشت افزار، در سال 1342 شرکتی به نام "شرکت بازرگانی بیدار" تأسیس کردند که امکان توسعه بیشتر و پخش وسیع تر را به ایشان داد. پس از انقلاب اسلامی و اتمام جنگ تحمیلی نمایندگی های دیگری از قبیل پارکر، اینوکس کروم و تروپن به شرکت بازرگانی بیدار داده شد.

 

شرکت بازرگانی بیدار هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه در بازار نوشت افزار نماینده انحصاری قلم و خودنویس پارکر، واترمن، مونته گراپا و دستگاه های برچسب ساز دایمو و محصولات چرمی نفیس فایلوفکس و دالیچ می باشد.

 

------------------------------------------------------------------------

آدرس: تهران ، خیابان جمهوری اسلامی، بین ولی عصر و شیخ هادی، کوچه شهریار، پلاک 1

تلفن: 61987000-21+

فاکس: 61987124-21+

وبسایت:  www.bidar.com